חקירה שנערכה לנגר שכיר מחולון לאחר שלא השיב לרשות המסים על שאלון מקורות הכנסה העלתה כי העלים הכנסות בסך 2.5 מיליון ₪ מהשכרת 7 דירות בבעלותו אותן חילק ל-18 יחידות דיור

דוד חי מורדוב (62), נגר שכיר מחולון, החשוד שהעלים הכנסות של מיליוני שקלים, נעצר בעקבות חקירה שנוהלה על ידי פקיד שומה חקירות מרכז. בית משפט השלום בתל-אביב יפו, כב' השופטת אפרת בוסני, הורתה על שחרורו בערבות.

על פי החשד, מורדוב, הרשום ברשות המסים כעובד שכיר בתחום הנגרות החל משנת 2007, משכיר יחידות דיור, ללא כל דיווח לרשות. מממצאי החקירה עולה כי החשוד מחזיק בבעלותו 7 נכסים אותם חילק ל-18 יחידות דיור אשר הושכרו ללא דיווח. מבדיקת חוזי השכירות עולה כי סכום התקבולים שקיבל החשוד בגין השכרת הדירות, הגיע לכ- 2.5 מיליון ₪ בין השנים 2014-2007.

ראשית החקירה במידע שהגיע לפקיד שומה חקירות מרכז בנוגע לכך שהחשוד אינו מדווח על הכנסות מהשכרת נכסים. במקביל, נדרש החשוד להשיב לשאלון שנשלח אליו מרשות המסים בנוגע לפרטיו האישיים ומקורות הכנסתו אך הוא התעלם מהפנייה. בעקבות המידע שהתקבל, נפתחה חקירה גלויה אשר כללה חיפוש בביתו של החשוד ותפיסת מסמכים הקשורים לחשדות נגד החשוד. בנוסף, נתפסו מסמכים רלוונטים נוספים אצל רואה החשבון של מורדוב. בכוונת אנשי רשות המסים לאתר ולחקור מעורבים נוספים בעלי קשר לפרשה.

 

 

 

 

You may also like...

כתיבת תגובה