בעל חברה הנותנת שירותים לחברות התחבורה הגדולות במשק חשוד בהעלמת הכנסות של 1,500,000 שקלים

מנהלה ובעליה של חברה המספקת שירותי תיקון למנועים, בין השאר גם לחברות התחבורה הציבורית המובילות במשק, נעצר על ידי פקיד שומה חקירות מרכז, ושוחרר בערבות היום בבית משפט השלום בתל אביב- יפו,  בחשד שהעלים הכנסות בהיקף של מיליוני שקלים.
 
החשוד, חנן קונרי מלכה, בן 62 מבית אריה, בעליה של חברת "גלי הינע בע"מ" מחולון, נתפס לאחר שביחידה החוקרת עלה חשד כי אינו מדווח על מלוא הכנסותיו. לאחר שנגבו עדויות מלקוחותיו והתבסס החשד לפער בין הנתונים שהתקבלו מהלקוחות לבין הנתונים שדיווח, זומן החשוד לחקירה במשרדי היחידה החוקרת.
 
מממצאי החקירה הראשונית עלה כי בין השנים 2006-2012 השמיט החשוד הכנסות בסכום של כ-1.5 מיליון ₪. שיטות העלמה כללו בין היתר, העברת רשימת חשבוניות בחסר למנהל החשבונות והפחתת סכומי חשבוניות במטרה להתחמק מתשלום מס. עוד עלה מן החקירה כי אשתו מעורבת בהליך, ויתכן שהיא מסתירה את הכסף בחשבונה. 
 
כאמור, כבוד השופט ירון גת מבית המשפט השלום בתל-אביב – יפו, נעתר לבקשת רשות המסים על שחרור בערובה והורה על שחרורו תוך ביצוע מספר תנאים וביניהם: התחייבות עצמית בסך 500,000 ₪, ערבות צד ג' בסך 200,000 ₪, ערבות בנקאית או הפקדה במזומן של 30,000 ₪.
 
 
 
 

You may also like...

כתיבת תגובה