המשטרה ורשות המסים חושפות רשת ישראלית חובקת עולם של הימורים בלתי חוקיים באינטרנט

היחידה הארצית לחקירה פשיעה כלכלית וכח המשימה המשולב "הימורים באינטרנט" מנהלים חקירה משותפת עם יחידת יהלום ברשות המסים, שעניינה חשד לרשת הימורים אינטרנטית מסועפת וחובקת עולם המנוהלת ומתופעלת על ידי מספר רב של מעורבים ישראלים, תוך שעולה חשד לביצוע עבירות של ניהול וארגון הימורים, עבירות על פקודת מס הכנסה ועבירות על חוק איסור הלבנת הון בהיקפים שמוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

 
על פי החשד, מעורבים מספר ישראלים בניהול אתר אינטרנט להימורים בלתי חוקיים ורשת ענפה של סוכנים, מפיצים, שליחים, אנשי שירות ותמיכה טכנית בארץ ובעולם וכך הפעילו רשת הימורים שגלגלה על פי החשד עשרות מיליוני שקלים. ממצאי החקירה עולה כי משרדי האתר והשירות מצויים בחו"ל והעברת הכספים וביצוע ההימורים נעשית באמצעות סוכנים וסוכני משנה הפזורים ברחבי הארץ, בין היתר ב"פיצוציות".
 
בתום חקירה סמויה ממושכת ומורכבת שניהלו היחידות, במהלכה נחשפה הרשת ואופן פעולתה ונאספו ראיות כנגד למעלה מעשרים חשודים, נערכה הבוקר פעילות נרחבת בסיוע לוחמי יחידת קורל במג"ב. במסגרת הפעילות עצרו/עיכבו היחידות לחקירה למעלה מעשרים חשודים, מכל רחבי הארץ, בחשד למעורבות בפרשה וכן ערכו חיפושים בבתיהם ובמספר "פיצוציות" השייכות לחלק מהחשודים ואשר על פי החשד, שימשו כ"סוכנויות" של אתר ההימורים.
 
בהתאם להתפתחות החקירה יובאו החשודים המרכזיים לדיון בהארכת מעצרם בסמוך לשעה 15:00 בבימ"ש השלום בראשל"צ.
 

You may also like...

כתיבת תגובה