מינויים חדשים ברשות המסים למלחמה בהון השחור

מנהל רשות המסים יוצר תפקידים בכירים חדשים לטיפול בנושאי ההון השחור והנדל"ן

שר האוצר בירך על המינויים: "המינויים החדשים יביאו לקידום המלחמה בהון השחור, המביאה להפחתת נטל המס מעל כתפי מעמד הביניים"

משה אשר, מנהל רשות המסים בישראל, הודיע היום על שני מינויים בכירים חדשים בהנהלת הרשות:

גב' נהיד מכבי (55) נבחרה לתפקיד סמנכ"לית בכירה (מע"מ). מכבי משמשת בתפקידה הנוכחי כממונה אזורית מע"מ תל-אביב 3, בו היא מכהנת מזה כעשר שנים ולפני כן הייתה גובה ראשית במע"מ רחובות. מכבי הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במינהל ציבורי ועבדה במגוון תפקידים ברשות המסים מזה כ-35 שנה.
מר מאיר אסולין (56) נבחר לתפקיד סמנכ"ל בכיר (מיסוי מקרקעין). אסולין משמש בתפקידו הנוכחי כמנהל מיסוי מקרקעין ירושלים מזה כשנתיים וחצי. ב-35 שנות עבודתו ברשות המסים, אסולין כיהן גם כמנהל מחלקת שומת מקרקעין וכסגן מנהל מיסוי מקרקעין ברחובות. אסולין הוא שמאי מקרקעין בהכשרתו.

מנהל רשות המסים, משה אשר: "עם עליית המדרגה של תחכום עברייני ישראל בתחום ההון השחור והחשבוניות הפיקטיביות, כמו גם היקף ההון השחור בתחום הנדל"ן וכן על רקע הצורך לחזק את הקשר שבין המטה ליחידות השטח, החלטתי ליצור את התפקידים הבכירים החדשים הללו. אני מאחל לנהיד ולמאיר הצלחה רבה בתפקידיהם החדשים והחשובים".

שר האוצר, יאיר לפיד: "אני מברך על הצבת המלחמה בהון השחור בראש סדר העדיפויות, שכן היא מביאה ישירות להפחתת נטל המס מעל כתפי מעמד הביניים. המינויים החדשים והראויים ברשות לא רק שיביאו לקידום נוסף של מטרה חשובה זו אלא מבטאים מגמה חיובית לשוויון בתחום אחר – אישה נוספת המצטרפת לדרג הניהולי הבכיר בשירות המדינה".

You may also like...

כתיבת תגובה