שוחרר בערבות בעל קייטרינג מאזור ירושלים בחשד שהעלים הכנסה של מיליוני שקלים

בעל קייטרינג מאזור ירושלים נעצר בתחילת השבוע על ידי רשות המסים, בחשד שהעלים כשני מיליון ₪ מהכנסותיו, עליהן כלל לא דיווח בעשר השנים האחרונות. כב' השופטת דורית פיינשטיין מבית משפט השלום בירושלים, שיחררה אותו בהסכמו בתנאים מגבילים, ביניהם הפקדת מזומן וחתימה על ערבות עצמית בסך 250,000 ₪.
במשרד פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום התקבל מידע מודיעיני על יעקוב ברהום, תושב עין רפא בן 64, לפיו הוא מפעיל עסק קייטרינג מביתו שנים רבות, ללא דיווח למס הכנסה ולמע"מ. על פי המידע שנמסר, ברהום סיפק שירותי הסעדה לעשרות אירועים פרטיים מדי חודש, עליהם הרוויח בין 6,000 ל-8,000 ₪ עבור כל אירוע.
 
בבדיקת נתוניו עלה כי החשוד דווקא פתח בשנת 2001 תיק במס הכנסה עבור עבודה בענף המסעדנות, אך סגר אותו לאחר חודשים ספורים כשלא נרשמו בו הכנסות כלשהן. בשישי האחרון הגיעו חוקרי היחידה לביתו, שם נמצאו ראיות שביססו את המידע המודיעיני. ברהום נלקח לחקירה שם הודה במיוחס לו אך טען כי הוא מפעיל את העסק שנתיים בלבד ומרוויח רק כ-2,000 ₪ עבור כל אירוע. גם העובדים שהיו במקום תושאלו אך הם אמרו כי הם עובדים במקום כעשר שנים. על פי הממצאים במקום, חוקרי פקיד שומה חקירות ירושלים כי במהלך השנים האחרונות ברהום העלים הכנסה של לפחות כשני מיליון ₪.
 
כאמור, ברהום שוחרר בערבות, במקביל להמשך החקירה וההליכים הפליליים כנגדו. 
 
 

You may also like...

כתיבת תגובה